
Подарунки дівчатам жінки на 14 лютого 8 березня день народження букети з троянди мильні троянди з твердого мила ручної роботи.
184 ₴
- В наявності
- Код: ЮЗРС - 284 - 7
+380 (99) 834-80-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарунки дівчатам жінки на 14 лютого 8 березня день народження букети з троянди мильні троянди з твердого мила ручної роботи.
Букетики тюльпанів, висота 10 см.
Можна зробити свічки чи мило
Подарунковий набір троянд з мила оригінальний подарунок на будь-яке свято дівчині колезі, мильні троянди - це відмінний корпоративний подарунок жінкам на будь-яке свято.
Ручна робота. Троянди зроблені з ароматної, нешкідливої для шкіри мильної основи, ароматизаторів та ефірних олій. Троянди приємно пахнуть.
Не кришаться, досить щільні.
Запаковані в коробки, кошики, подарункові бокси і т.д.
У первинному не зворушеному стані можуть зберігати свій вигляд протягом 5 років.
Милий та ніжний мильний подарунок!
Оригінальний подарунок рідним близьким та коханим людям.
Подарунковий набір з трояндами з мила в коробці для прекрасних жінок!
Подарунковий набір з оригінальним оформленням та в незвичайному виконанні – стає незабутнім подарунком.
Незвичайне рішення для презенту дівчині жінці колезі на День усіх закоханих, подарунок на жіночий міжнародний день 8 Березня на честь Дня народження 14 лютого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Наявність абразивних частинок | Ні |
| Форма мила | Фігурна |
| Подарункова упаковка | Так |
| Довжина | 5 см |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184 ₴







