
Картонний ігровий будиночок розмальовка +1 набір наклейок білий подарунок для дітей будиночок з картону дитячий 110x80x120 см вис
1 070 ₴
- В наявності
+380 (99) 834-80-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картонний ігровий будиночок розмальовка подарунок для дітей білий 110x80x120 см для розфарбовування + 1 набір наклейок – відмінний корисний та оригінальний подарунок вашій дитині.
У комплекті наклейки літери українського алфавіту, цифри та фрукти – 2 аркуші з наклейками формату А3 та 1 аркуш формату А4.
Він стимулює уяву, дитина зайнята розфарбовуванням будиночка, а не стін у квартирі.
Картонний будиночок розмальовка – також чудова альтернатива халабудам у будинку, зробленим із підручних засобів маленьким господарем будинку.
Картонний будиночок виготовлений із 3-шарового одностороннього картону.
Він стійкий та безпечний під час гри.
Легко розбирається та збирається.
Художника зацікавить багато білого простору для розфарбовування олівцями, фарбами, крейдою, фломастерами.
Картонний будиночок обладнаний віконницями та дверима, які можна вільно відкривати.
А розміри 110×80×120 см дозволяють дітям вільно грати всередині будинку, таким чином, маючи власне укриття, дозволить вільно перебувати всередині одночасно 2-м чи 3-м дітям віком до 6-7 років.
Складається з 7 частин: 2 стіни з віконцями, 2 стіни з дверима, дах, мансардне вікно та пічна труба.
Ця іграшка також стане чудовою прикрасою дитячої кімнати.
Розміри ігрового будиночка після складання:
довжина x ширина: 110 х 80 см;
висота будиночка: 120 см.
Упаковано в самозбірну коробку з бурого гофрокартону габаритом 130х90х5 см. Вага з упаковкою 4 кг.
• Доставку здійснюємо Новою Поштою.
Увага! Будиночки, на вимогу нової пошти, відправляються лише на вантажні відділення нової пошти понад 30 кг.
Дякуємо всім за розуміння та приємних покупок!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Картон |
| Формат | |
| Ширина | 80 см |
| Довжина | 110 см |
| Висота | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип | Будиночок |
| Колір | Білий |
| Вага | 4 г |
| Розміщення | У приміщенні/на вулиці |
| Збірно-розбірна конструкція | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴









