
Сумка слінг демісезон переноска з жорстким дном для котів та собак для домашніх тварин хs - 35х10х20 см
910 ₴
- Під замовлення
Відправка з 31 березня 2026Сумки слінги демісезон переноски з жорстким дном для котів та собак для домашніх тварин
Довжина ременя регулюється
Всередині кріплення для фіксації песика
Матрасик для більш зручного пересування собаки
Ковдрочка для тих, хто мерзне
Кишені для гігієнічних пакетиків та пляшечки з водою та додаткова всередині сумочки
Перед замовленням обов'язково уточнюйте наявність кольору та розміру!
Дуже зручні сумки слінги та прості у використанні для перенесення котів та собак.
Яскравий слінг можна легко скласти в сумку чи рюкзак, він не займе багато місця.
Зроблені зі стьобаної болоні
Є різні розміри:
xхs - 30х10х20 см
хs - 35х10х20 см
s - 40х15х24 см
м - 45х20х30 см
Слінги є в наявності та на замовлення, термін виготовлення 3-5 днів.
Усім мирного неба та відмінних покупок!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки, Гризуни |
| Матеріал | Текстиль |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Демісезон |
| Максимальне навантаження | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 200 мм |
- Ціна: 910 ₴



