
Лежанка – ліжечко подушка пуфик лежак з ковдрою для дрібних порід собак і котів 43х43х35 см
830 ₴
- Під замовлення
Відправка з 01 квітня 2026+380 (99) 834-80-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Будиночок лежанка-подушка ліжечко пуф лежак будиночок для тварин, лежак для котів та собак.
Порадуйте вашого вихованця м'якою та затишною лежанкою будиночком, і він буде вам безмежно вдячний!
Дуже добротний та міцний будиночок для домашніх тварин кішок собак дрібних порід.
Наявність та кольори обов'язково уточнюйте, перш ніж зробити замовлення або оплатити пром оплатою!
Всі замовлення затверджуються у Вайбер після Вашого дзвінка.
Телефонуйте, пишіть 0974885839, Тетяна.
Розміри можливі для пошиття по дну будиночка: 39х39х32 см, 43х43см, висота 35 см; 47х47см, висота 38см; 50х50 см, висота 40 см.
Розмір 43х43 вважається стандартним.
Інші розміри відшиваються тільки на замовлення за повною передоплатою протягом 3-4 робочих днів за наявності тканин на складі.
Верх будиночка виготовлений із довговічної меблевої тканини.
Боки тримають форму за рахунок поролону товщиною 10 мм та синтепону, що надає м'якість. Все добре прострочено.
Усередині будиночок відшитий з м'якої бавовни в колір основної тканини будиночка.
Подушечка виймається, також із затишної бавовни із синтепоном.
Будиночок можна прати у пральній машинці.
Телефонуйте, не соромтеся, підберемо будиночок для вашого улюбленця!
Усім мирного неба та приємних покупок!
Всі необхідні консультації щодо підбору для вас лежачка із задоволенням надам вам за номером телефону 0974885839. Тетяна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Коричневий |
| Форма | Квадратна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴

