
Сумка-переноска для транспортування і перенесення домашніх тварин до 7-8 кг, 40*22*30 см.
595 ₴
- В наявності
+380 (99) 834-80-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-переноска для транспортування і перенесення домашніх тварин до 7-8 кг, 40*22*30 см.
Для траспорту, літака та просто прогулянок.
Матеріал - з водонепроникної якісної тканини Оксфорд. Тканина як у дорожніх сумок. Жорстке дно, не провисає.
Є карабін для фіксації тварини у сумці.
Тварині будє комфортно.
Кольори в асортименті.
Розмір - 40*22*30 см .
Сітчата вставка на шнуровці з однієї сторони для циркуляції повітря.
Також має боковий карман для потрібних дрібниць.
Якісна фурнітура! Комфортно переносити як в руці, так і на плечі .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Гризуни, Кішки |
| Матеріал | Текстиль |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴






