
Лежанка – ліжечко подушка пуфик лежак з ковдрою для дрібних порід собак і котів 43х43х35 см
830 ₴
- В наявності
+380 (99) 834-80-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Будиночок лежанка-подушка ліжечко пуф лежак будиночок для тварин, лежак для котів та собак.
Порадуйте вашого вихованця м'якою та затишною лежанкою будиночком, і він буде вам безмежно вдячний!
Дуже добротний та міцний будиночок для домашніх тварин кішок собак дрібних порід.
Наявність та кольори обов'язково уточнюйте, перш ніж зробити замовлення або оплатити пром оплатою!
Всі замовлення затверджуються у Вайбер після Вашого дзвінка.
Телефонуйте, пишіть 0974885839, Тетяна.
Розміри можливі для пошиття по дну будиночка: 43х43см, висота 35 см; 47х47см, висота 38см; 50х50 см, висота 40 см.
Розмір 43х43 вважається стандартним.
Інші розміри відшиваються тільки на замовлення за повною передоплатою протягом 3-4 робочих днів за наявності тканин на складі.
Верх будиночка виготовлений із довговічної меблевої тканини.
Боки тримають форму за рахунок поролону товщиною 10 мм та синтепону, що надає м'якість. Все добре прострочено.
Усередині будиночок відшитий з м'якої бавовни в колір основної тканини будиночка.
Подушечка виймається, також із затишної бавовни із синтепоном.
Будиночок можна прати у пральній машинці.
Телефонуйте, не соромтеся, підберемо будиночок для вашого улюбленця!
Усім мирного неба та приємних покупок!
Всі необхідні консультації щодо підбору для вас лежачка із задоволенням надам вам за номером телефону 0974885839. Тетяна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Сірий |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Стан | Новий |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Довжина | 43 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴
