
Картонний будиночок розмальовка білий подарунок для дітей із контурним малюнком будиночок з картону дитячий 95х75х110 см висоти.
910 ₴
- В наявності
+380 (99) 834-80-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картонний будиночок розмальовка подарунок для дітей білий 95х75х110 см із контурним малюнком для розфарбовування відмінний подарунок для вашої дитини
Такий будинок для малювання - це корисний та оригінальний подарунок вашій дитині.
Він стимулює уяву, дитина зайнята розфарбовуванням будиночка, а не стін у квартирі.
Картонний будиночок розмальовка – також чудова альтернатива халабудам у будинку, зробленим із підручних засобів маленьким господарем будинку.
Картонний будиночок виготовлений із 3-шарового одностороннього картону.
Він стійкий та безпечний під час гри.
Легко розбирається та збирається.
Художника зацікавить багато білого простору для розфарбовування олівцями, фарбами, крейдою, фломастерами.
Картонний будиночок обладнаний віконницями та дверима, які можна вільно відкривати.
А розміри 95х75х110 см см дозволяють дітям вільно грати всередині будинку, таким чином, маючи власне укриття, дозволить вільно перебувати всередині одночасно 2-м дітям віком до 6-7 років.
Складається з 7 частин: 2 стіни з віконцями, 2 стіни з дверима, дах, мансардне вікно та пічна труба.
Ця іграшка також стане чудовою прикрасою дитячої кімнати.
Розміри ігрового будиночка після складання:
довжина x ширина: 95х75 см;
висота будиночка: 110 см.
Упаковано в самозбірну коробку з бурого гофрокартону габаритом 99х39х7,5 см. Вага з упаковкою 4 кг.
• Доставку здійснюємо Новою Поштою
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Картон |
| Колір | Білий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Вага | 2 кг |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910 ₴









