
Сумка-переноска для собак котів гризунів та дрібних домашніх тварин до 6 кг 39х28х31см.
650 ₴
- В наявності
+380 (99) 834-80-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-переноска для собак котів гризунів та дрібних домашніх тварин до 6 кг 39х28х31см.
Колір: чорний, сірий, зелений, бордовий, червоний, синій.
Наявність кольорів обов'язково уточнюйте за телефоном
Розміри 39*28*31 см.
Виготовлена із щільної водонепроникної сумкової тканини.
В основі сумки спінений поліетилен 10мм товщиною, який служить каркасом самої сумки і не впливає на її вагу.
Дно у сумці жорстке, ДВП.
З одного боку відкривається та закривається на блискавці.
З другого боку сумки є віконце-сітка.
Збоку кишеня на липучці для потрібних дрібниць або документів вихованця.
Сумка на двох ручках із зручною прихваткою.
Увага! Верхня блискавка на вершині сумки вздовж довжини не призначена для того, щоб садити у сумку тварину! Для цього є бічний вхід. Через верхню блискавку вставляється спінений поліетилен, щоб тримати форму.
Для тварин – до 6 кг.
Відмінна якість пошиття та тканини!
Всі замовлення затверджуються на вайбер
Усім мирного неба та відмінних покупок!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Гризуни, Кішки |
| Матеріал | Текстиль |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 39 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴







