
Дитячий електронний сейф скарбничка поліцейська машинка Хаммер з відбитком пальця і кодовим замком.
650 ₴
- Немає в наявності
- Код: МЧЛ
Дитячий електронний сейф скарбничка поліцейська машинка Хаммер з відбитком пальця і кодовим замком.
Машинка їздить, тобто її можна використовувати не тільки як скарбничку, але і як іграшку.
Поліцейський інкасатор: приймає паперові купюри і монети; зберігає гроші в сейфі c кодовим замком.
Вантажівка скарбничка c мигалкою і знаряддями захисту на фасаді, зроблений з міцного пластику. Джерело живлення – З батарейки типу AA.
Як працює Скарбничка поліцейська машина приймає будь-які купюри: гривні, рублі, долари, євро, a також дрібниця.
Щоб змінити пароль після вилучення грошей, введіть його і утримуйте кнопку «*» (повинна загорітися червона і зелена лампочки). Далі, впродовж 15-ти секунд введіть новий код та натисніть кнопку «#» (лампи перестануть горіти). Відпустіть кнопку «*» і закрийте дверцята.
Щоб увімкнути/вимкнути фари, натисніть і тримайте кнопку «#».
При некоректному введенні пароля, включається і блимає сирена.
Якщо дверцята відкрито більше 10 секунд, сирена включається кожні 20 секунд.
Введення пароля здійснюється за допомогою кнопок під капотом і супроводжується звуковим ефектом.
Порадуйте свою дитину інтерактивної скарбничкою сейфом поліцейської машинкою!
Всім приємних покупок!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Транспорт |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 12 см |
| Довжина | 30 см |
| Висота | 12 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
- Ціна: 650 ₴

