Іграшка скарбничка сейф для паперових грошей і монет Залізна людина UKC Iron.
Весь товар вирушає вам зі складу накладеною платежею після мінімальної передоплати на 150-200 грн, залежно від розмірів товару.
Або за повною передоплатою на карту Приватбанка, як вам зручно.
Товар до 150 грн оплачується повністю.
Ця скарбничка-сейф обладнана спеціальним механізмом, який спрацьовує під час піднесення купюри до купюроприймача та затягує її всередину, поміщаючи в основне відділення скарбнички.
У верхній частині є проріз для монет, які збираються в спеціальний лоток і не змішуються з купюрами.
Як і належить справжньому сейфу, ця скарбничка має кодовий замок.
Виберіть код, поверніть ручку, і вона відкриється.
Якщо ж ви раптом забули закрити двері, скарбничка нагадає звуковим сповіщенням, що дверцята відчинені.
І не забудьте задати код доступу. За замовчуванням це 0000.
Щоб гра вийшла максимально реалістичною, варто під час запуску придумати власну комбінацію.
Досить утримувати * 10 секунд і почути звуковий сигнал.
Далі набираєте чотири будь-які цифри та підтверджуєте їх #.
Сейф обладнаний справжньою системою безпеки: незачинені дверцята пищить, нагадуючи про себе.
Якщо ви або дитина, забули код, а купюри дістати необхідно, можете скористатися простим прийомом злому. Для цього досить вийняти батарейки — це відновить заводський код «0000».
Тому сміливо даруйте скарбничку-сейф і дорослим, і дітям, яких хочете привчити до ощадливості.
Електронна скарбничка-сейф, це:
- Оригінальна скарбничка з кодовим замком
- Прекрасний подарунок
- Надійний спосіб зберігати та копити гроші
Додаткові характеристики
- Розміри 22 х 13 х 17 см
- Матеріал ПВХ, Пластик;
- Батарея 3 батарейки типу АА;
- Вага: 800 г
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Золотистий |
| Мови | Англійська |
| Ширина | 13 см |
| Довжина | 22 см |
| Висота | 17 см |
| Вага | 800 г |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
- Ціна: 470 ₴




