Ексклюзивна подушка «ПОНЧИК» для дому, може також використовуватися як лежанка ваших вихованців, кішок і собак!
Є 1 на самовитяг в Запорожнення.
Лежак відшивається ПІД ЗАКАВ упродовж 3-4 днів із моменту повної передоплати на мапу Приватбанка.
Можливі будь-які поєднання габардину (основи) і м'якого флісу зверху!
Ваш політ фантазії обмежений тільки можливими кольорами тканин.
Цей лежак лежанка подушка для тварин — АБСОЛЮТНО ексклюзивна НОВИНКА у світі високої моди для тварин!
Суперкласний, м'який, зручний, шикарний лежак, подушка, пуф, ліжечко для тварин «ПОНЧИК» неодмінно сподобається вам і вашому вихованцю.
Ваша кішечка або собачка гідно оцінять комфортність і м'якість, зручність лежака.
А ви просто закохаєтеся в його дизайн і шикарний зовнішній вигляд, що поліпшує настрій!
Діаметр пончика 50 см. Можливі й інші діаметри під замовлення, уточнюйте наявність і ціну.
Пончик пошитий із габардину в основі. А зверху теплий і м'який фліс для зручності та затишку вашого улюбленого вихованця!
Потіште його і себе суперскою лежанкою «ПОНЧИКОМ».
Дивіться також інші наші товари, у нас величезний вибір лежаків на будь-який смак і для будь-яких вихованців!
Всім приємних покупок.
Здоров'я вам і вашим тваринам!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Блакитний |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 15 см |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Матеріал напірника/чохла | габардин, фліс |
| Тип | Декоративна |
| Ортопедичні властивості | False |
| Основний матеріал наволочки | Габардин |
- Ціна: 650 ₴









