
Лежанка ліжечко норка подушка пуф лежак з хутром хутряний будиночок для собак котів 50х100 см +вишивка в подарунок!
1 050 ₴
- В наявності
+380 (99) 834-80-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лежанка ліжечко норка подушка пуф лежак з хутром хутряний будиночок для собак котів 50х100 см +вишивка в подарунок!
Термін виготовлення лежака з ковдрою на замовлення – 4-5 робочих днів з моменту передоплати.
У вас буде ексклюзивна річ в інтер'єрі та шикарний лежак для вашого улюбленця!
Порадуйте свого улюбленця дуже м'яким лежачком, пуфиком - подушкою з ковдрою.
Матеріали:
Матеріали: габардин або атлас зовні та всередині хутро травка. Це хутро дуже приємне, тепле і м'яке.
Наповнювач – сінтепон.
Розміри 40х60 см и 50х100 см
Пишіть, дзвоніть, всі замовлення затверджуємо на вайбері після вашого дзвінка.
Усім приємних покупок, здоров'я вам і вашим улюбленцям!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Бежевий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴









