
Лежанка на присосках на підвіконня чи іншу поверхню типу Зима-літо 44х31 см
615 ₴
- В наявності
+380 (99) 834-80-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лежанка на присосках на підвіконня чи іншу поверхню типу Зима-літо 44х31 см
З одного боку міцна тканина, з іншого боку – м'який та теплий фліс.
Влітку можна стелити тканиною нагору, а взимку – нагору флісом.
Вашому вихованцю буде дуже комфортно.
Лежак з бортами, липучки міцно тримають лежак на склі на підвіконні.
Також можна покласти лежак на підлогу або іншу поверхню, на яких ваш котик або собачка можуть комфортно спати.
Розмір вказаний по дну, ширина бортів приблизно 8-10 см.
Дві присоски на скло йдуть у комплекті.
Розміри по дну лежака:
Принт камуфляж: 42х31 см,
принт дубок: 38х36 см,
яскраво зелений колір: 68х38 см,
яскраво-червоний колір: 44х31 см,
червоно-коричневий принт: 44х31 см,
яскраво-червоний колір: 45х33 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Червоний |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 615 ₴

