
Сумка слінг демісезон переноска з жорстким дном для котів та собак для домашніх тварин xхs - 30х10х20 см
860 ₴
- Під замовлення
Відправка з 31 березня 2026Сумки слінги демісезон переноски з жорстким дном для котів та собак для домашніх тварин xхs - 30х10х20 см
Довжина ременя регулюється
Всередині кріплення для фіксації песика
Матрасик для більш зручного пересування собаки
Ковдрочка для тих, хто мерзне
Кишені для гігієнічних пакетиків та пляшечки з водою та додаткова всередині сумочки
Перед замовленням обов'язково уточнюйте наявність кольору та розміру!
Дуже зручні сумки слінги та прості у використанні для перенесення котів та собак.
Яскравий слінг можна легко скласти в сумку чи рюкзак, він не займе багато місця.
Зроблені зі стьобаної болоні
Є різні розміри:
xхs - 30х10х20 см
хs - 35х10х20 см
s - 40х15х24 см
м - 45х20х30 см
Слінги є в наявності та на замовлення, термін виготовлення 3-5 днів.
Усім мирного неба та відмінних покупок!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Гризуни, Кішки |
| Матеріал | Текстиль |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Демісезон |
| Максимальне навантаження | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 200 мм |
- Ціна: 860 ₴


