Сумка-переноска для собак котів гризунів та дрібних домашніх тварин до 6 кг 39*28*31 см.
Колір: чорний, сірий, зелений, бордовий, червоний, синій.
Наявність кольорів обов'язково уточнюйте за телефоном
Розміри 39*28*31 см.
Виготовлена із щільної водонепроникної сумкової тканини.
В основі сумки спінений поліетилен 10мм товщиною, який служить каркасом самої сумки і не впливає на її вагу.
Дно у сумці жорстке, ДВП.
З одного боку відкривається та закривається на блискавці.
З другого боку сумки є віконце-сітка.
Збоку кишеня на липучці для потрібних дрібниць або документів вихованця.
Сумка на двох ручках із зручною прихваткою.
Для тварин – до 6 кг.
Відмінна якість пошиття та тканини!
Всі замовлення затверджуються на вайбер
Телефонуйте, пишіть, не соромтеся.
Усім мирного неба та відмінних покупок!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Гризуни, Кішки |
| Матеріал | Текстиль |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Максимальне навантаження | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 39 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 635 ₴


