Будиночок лежанка-подушка ліжечко пуф лежак будиночок для тварин, лежак для котів та собак.
Порадуйте вашого вихованця м'якою та затишною лежанкою будиночком, і він буде вам безмежно вдячний!
Дуже добротний та міцний будиночок для домашніх тварин кішок собак дрібних порід.
Наявність та кольори обов'язково уточнюйте, перш ніж зробити замовлення або оплатити пром оплатою!
Всі замовлення затверджуються у Вайбер після Вашого дзвінка.
Телефонуйте, пишіть 0974885839, Тетяна.
Розміри 40х40х37 висота
Верх будиночка виготовлений із довговічної меблевої тканини.
Боки тримають форму за рахунок поролону товщиною 10 мм та синтепону, що надає м'якість. Все добре прострочено.
Усередині будиночок відшитий з м'якої бавовни в колір основної тканини будиночка.
Подушечка виймається, також із затишної бавовни із синтепоном.
Будиночок можна прати у пральній машинці.
Телефонуйте, не соромтеся, підберемо будиночок для вашого улюбленця!
Усім мирного неба та приємних покупок!
Всі необхідні консультації щодо підбору для вас лежачка із задоволенням надам вам за номером телефону 0974885839. Тетяна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Колір | Бордовий |
| Форма | Квадратна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 37 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴

