
Сумка-переноска 60 см для собак котів гризунів і великих хатніх тварин до 12 кг.
795 ₴
- В наявності
+380 (99) 834-80-17
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-переноска 60 см для собак котів гризунів і великих хатніх тварин до 12 кг.
Кольори: чорний, сірий, зелений, бордовий, червоний, синій.
Наявність кольору обов'язково уточнюйте телефон
Розміри 59х29х39 см.
Виготовлена зі щільної водонепроникної сумкової тканини.
В основі сумки спінений поліетилен у два шари 10 мм завтовшки, який слугує як каркас самої сумки та не впливає на її вагу.
Дно в сумці жорстке, ДВП. Товщина 2,5 мм.
З одного боку відкривається й закривається на змійці.
З другого боку сумки є віконце-сіточка.
Збоку кишеня на липучці для потрібних дрібниць або документів вихованця.
Сумка на двох ручках зі зручною прихваткою.
Увага! Верхня блискавка на вершині сумки вздовж довжини не призначена для того, щоб садити у сумку тварину! Для цього є бічний вхід. Через верхню блискавку вставляється спінений поліетилен, щоб тримати форму.
Для тварин до 12 кг.
Чудова якість пошиття та тканини!
Всі замовлення стверджуються на вайбер
Телефонуйте, пишіть, не соромтеся.
Всім мирного неба та чудових покупок!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Гризуни, Кішки |
| Матеріал | Текстиль |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Максимальне навантаження | 12 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 59 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Висота | 39 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴








