Ексклюзивний лежак подушка «ПОНЧИК» для дому, також можна використовувати як лежак для ваших вихованців, кішок і собак!
Є 1 на самовитяг у запорожнення.
Лежак відшивається ПІД ЗАКАВ упродовж 3-4 днів із моменту повної передоплати на мапу Приватбанка.
Можливі будь-які поєднання габардину (основи) і м'якого флісу зверху!
Ваш політ фантазії обмежений тільки можливими кольорами тканин.
Цей лежак лежанка подушка для тварин — АБСОЛЮТНО ексклюзивна НОВИНКА у світі високої моди для тварин!
Суперкласний, м'який, зручний, шикарний лежак, подушка, пуф, ліжечко для тварин «ПОНЧИК» неодмінно сподобається вам і вашому вихованцю.
Ваша кішечка або собачка гідно оцінять комфортність і м'якість, зручність лежака.
А ви просто закохаєтеся в його дизайн і шикарний зовнішній вигляд, що поліпшує настрій!
Діаметр пончика 50 см. Можливі й інші діаметри під замовлення, уточнюйте наявність і ціну.
Пончик пошитий із габардину в основі. А зверху теплий і м'який фліс для зручності та затишку вашого улюбленого вихованця!
Потіште його і себе суперскою лежанкою «ПОНЧИКОМ».
Дивіться також інші наші товари, у нас величезний вибір лежаків на будь-який смак і для будь-яких вихованців!
Всім приємних покупок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Рожевий |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 50 |
| Стан | Нове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Вигляд тварин | Собаки, Кішки |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Матеріал напірника/чохла | габардин, фліс |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 15 см |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 50 см |
- Ціна: 650 ₴










