
Дитячий електронний сейф-копилка Робот ROBOT BODYGUARD з кодовим замком і відбитком пальця рожевий.
440 ₴
- Немає в наявності
- Код: 01Р
Дитячий електронний сейф-копилка із зображенням робота та відбитком пальця, Robot Bodyguard музичний із відбитком пальця рожевий.
Весь товар вирушає вам зі складу накладеним платежом після мінімальної передоплати на 150-200 грн, залежно від розмірів товару.
Або за повною передоплатою на карту Приватбанка, як вам зручно.
Товар до 150 грн оплачується повністю.
Сейф скарбничка приймає купюри та монети, можна встановити свій код, є симулятор відбитка пальця, є дитячі мелодії для прослуховування, озвучування англійською мовою. Є також інструкція англійською мовою.
Характеристики:
Матеріал: пластик, метал
Живлення: 3 батарейки АА (до комплекту не входять)
Розмір: 24*13*13
Інструкція електронного сейф-копилки з відбитком пальця й ультрафіолетом:
1) Використання пароля для відчинення дверей: введіть попередньо встановлений пароль (пароль за замовчуванням:4624) натиснете клавішу відбитка пальця, і система відкриє двері, якщо пароль правильний.
2) Зміна пароля: пароль можна змінити тільки за відчинених дверей. Користувачеві дозволено встановлювати новий 4-значний пароль відповідно до голосових підказок, де натискання кнопки * «означає початок налаштування», а натискання # означає завершення.
3) Музичний режим: система перемикнеться в музичний простір, якщо користувач натисне *# одночасно, коли двері зачинені. У музичному режимі можна вибирати пісні цифровими клавішами.
4)Для перевірки купюр на справжність треба ввімкнути ультрафіолетову лампу, затиснувши кнопку* із зачиненими дверима. Після загориться ультрафіолетова лампа та автоматично вимкнеться за 15 секунд.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Мови | Англійська |
| Ширина | 13 см |
| Довжина | 13 см |
| Висота | 19 см |
| Вага | 800 г |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
- Ціна: 440 ₴



